Rexha Gold

Braid Titanium Bracelet

1165 

Stone

Diamond

Stone color

Black, Champagne

Material

Gold 375/000, Titan

Color

Flori i kuq, Gri

Share:
Categories: , ,

Byzylyk për meshkuj, nga Mano J. Punuar me dorë në Titanium me finiturë Brush si dhe flori 9K Rose Gold. Montuar me 0.27ct diamantë shampanjë. Byzylykët e Mano J. gjithashtu kanë të montuar një Diamant të Zi 0.01ct si veçori identifikuese e brandit.