Rexha Gold

Braid Titanium Bracelet

695 

Stone

Diamond

Stone color

Black

Material

Gold 375/000, Titan

Color

Flori i kuq, Gri

Share:
Categories: , ,

Byzylyk për meshkuj, nga Mano J. Punuar me dorë në Titanium me finiturë Brush si dhe flori 9K Rose Gold. Byzylykët e Mano J. gjithashtu kanë të montuar një Diamant të Zi 0.01ct si veçori identifikuese e brandit.