Rexha Gold

Groumette Diamond Titanium Bracelet

680 

Stone

Diamond

Stone color

Black

Material

Gold 375/000, Titan

Color

Flori i kuq, Gri

Share:
Categories: , ,

Byzylyk Titani punuar me dorë në Titanium Gri me finiturë mat në formën e zinxhirit Groumette dhe elemente floriri Rose 18K. Përfshin në total 0.24ct Diamantë të Zinj në formë Brilante. Byzylykët e Mano J. gjithashtu kanë të montuar një Diamant të Zi 0.01ct si veçori identifikuese e brandit.