Rexha Gold

Groumette Titanium Bracelet

320 

Stone

Diamond, Color Stone

Stone color

Black, Red

Material

Gold 375/000, Titan

Color

Flori i kuq, Gri

Share:
Categories: , ,

Byzylyk Titani punuar me dorë në Titanium Gri me finiturë mat në formën e zinxhirit Groumette dhe elemente floriri Rose 18K. Montuar me 0.14ct Rubin në formë Brilante. Byzylykët e Mano J. gjithashtu kanë të montuar një Diamant të Zi 0.01ct si veçori identifikuese e brandit.