Rexha Gold

Marine Titanium Bracelet

580 

Collection

Mano Marine

Stone

Diamond

Stone color

Black

Material

Gold 375/000, Titan

Color

Gri, Red

Share:
Categories: , ,

Byzylyk për meshkuj, pjesë e koleksionit Marine nga Mano J. Punuar me dorë në Titanium me finiturë Brush si dhe flori 9K Rose Gold. Montuar me 0.11ct diamantë të zinj. Byzylykët e Mano J. gjithashtu kanë të montuar një Diamant të Zi 0.01ct si veçori identifikuese e brandit.