Rexha Gold

Serpenti Groumette Titan Bracelet

940 

Stone

Diamond

Stone color

Black

Material

Gold 750/000, Titan

Color

Flori i kuq, E zezë

Share:
Categories: , ,

Byzylyk Meshkujsh në Titanium pjesë e koleksionit Serpenti. Punuar me dorë në Titanium natyral Gri dhe flori Rose 18K. Hallkat e byzylykut mbahen së bashku nga një suste Titani dhe Çeliku rezistente ndaj goditjeve. Montuar me 0.11ct Diamantë të Zinj. Gjerësia 8mm. Masa Medium.