Rexha Gold

Titanium Men’s Bracelet

510 

Stone

Diamond

Stone color

Black

Material

Gold 375/000, Titan

Color

Gri, Red

Share:
Categories: , ,

Byzylyk për meshkujnga Mano J. Punuar me dorë në Titanium me finiturë Brush si dhe flori 9K Rose Gold. Byzylykët e Mano J. gjithashtu kanë të montuar një Diamant të Zi 0.01ct si veçori identifikuese e brandit.