Rexha Gold

Engagement Fantasy Ring

1080 

Guri

Diamant

Ngjyra e gurit

E bardhë, Kafe

Materiali

Flori 750/000

Ngjyra

Rozë

Shpërndaje:
Kategorite: ,

Engagement Fantasy Ring, handcrafted in 18K Rose Gold, set with 0.11ct of Champagne and 0.05ct of G color, SI clarity, Round Brilliant Cut White Diamonds, size 14, resizable.

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.