Rexha Gold

Fantasy Cocktail

1850 

Guri

Diamant, Gjysëm e çmuar

Ngjyra e gurit

E bardhë, Kuqe

Materiali

Flori 750/000

Shpërndaje:
Kategorite: ,

Unazë pjesë e koleksioneve Fantasy Cocktail, punuar me dorë në flori Rose 18kt. Montuar me një gur qendror Cornelian 1.36ct në ngjyrë të kuqerremtë së bashku me 0.13ct Diamantë të Bardhë në prerje Brilante ngjyrë G, pastërti VS. Masa 54/14.

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.