Rexha Gold

Fantasy Cocktail

5100 

Guri

Diamant, Gjysëm e çmuar

Ngjyra e gurit

E zezë, Kafe

Materiali

Flori 750/000

Shpërndaje:
Kategorite: ,

Unazë Fantasy pjesë e koleksionit Sophia. Punuar në mënyrë artizanale në flori Rose 18k përfaqësohet nga një gur qendror special prej 6.60ct I përbërë nga Quartz Rutile, Quartz Smokey si dhe Mother of Pearl. Unaza gjithashtu përmban dhe një mix prej 0.51ct Diamantësh të Bardhë, të Zinj dhe Shampanjë.

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.