Rexha Gold

Eternity Rainbow

1843 

Guri

Gurë me ngjyrë

Ngjyra e gurit

Ylber

Materiali

Flori 750/000

Shpërndaje:
Kategorite: ,

Unazë Eternity pjesë e koleksionit Rainboë. Punuar me dorë në flori Rose 18K dhe montuar me 4.80ct Zafirë Shumëngjyrësh në formë Zemre. Masa 54/14.

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.