Rexha Gold

Color Classic Ring

2980 

Guri

Diamant, Gurë me ngjyrë

Ngjyra e gurit

E bardhë, Kuqe

Materiali

Flori 750/000

Ngjyra

E bardhë

Nuk ka stok

Shpërndaje:
Kategorite: ,

Unazë Color Classic, punuar me dorë në flori të bardhë 18K. Montuar me 0.73ct Rubin në prerje Ovale dhe 0.18ct Diamantë të Bardhë në prerje Brilante ngjyrë G, pastërti VS. Masa 14 (e ndryshueshme).

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.