Rexha Gold

Fantasy Double Ring

3900 

Fantasy Double Ring Handcrafted in 18kt Rose Gold, set in o.55ct Champagne Diamonds, 0.28ct Grey Diamonds,  0.13ct White Diamonds , G color, VS clarity in Round Brilliant Cut, ring size 54/14

Shpërndaje:
Kategorite: ,

Unazë Double, pjesë e koleksionit Fantasy punuar në mënyrë artizanale në flori Rose 18k. Montuar me 0.55ct Diamantë Shampanjë, 0.28ct Diamantë Gri, 0.13ct Diamantë të Bardhë në ngjyrë G pastërti VS. Masa 54/14.

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.