Rexha Gold

Puzzle Safari Small Earrings

3365 

Guri

Diamant, Gjysëm e çmuar

Ngjyra e gurit

E bardhë, Multikolor

Koleksion

Puzzle Safari

Materiali

Flori 750/000

Ngjyra

Rozë

Pjesë të ndryshueshme

3

Nuk ka stok

Shpërndaje:
Kategorite: , , ,

Vëthë Mattioli, pjesë e koleksionit Puzzle Safari Small. Punuar me dorë në flori Rose 18K, montuar me Diamantë të Bardhë, Enamel Sky Blue si dhe Mother of Pearl.

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.