Rexha Gold

Ultralight Color Ring

835 

Guri

Diamant, Gurë me ngjyrë

Ngjyra e gurit

E bardhë, Kuqe

Materiali

Flori 750/000

Ngjyra

E bardhë

Shpërndaje:
Kategorite: ,

Unazë Ultralight Color, punuar me dorë në flori të bardhë 18K. Montuar me 0.11ct Rubin dhe 0.14ct diamantë të bardhë në prerje rrumbullake të shndëritshme ngjyrë G, pastërti VS. Masa 14.5 (e ndryshueshme).

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.