Rexha Gold

Alpina Alpiner4 GMT Automatic

1590 

Koleksion

Alpiner

Mekanizmi

Automatik

Ngjyra e fushes

Argjend

Diametri

42.1 mm – 46 mm

Grupet e synuara

Zotërinj

Shpërndaje:
SKU: AL-550SRN5AQ6 Kategorite: , ,

FUNCTIONS Date, Hour, Minute, Second, GMT Second Time Zone,

MOVEMENT Automatic Alpina Calibre AL-550 power reserve 38 hours.

DIAL Silver sunray dial with scratch resistant sapphire.

CASE 44 mm round stainless steel with a solid back case.

STRAP Brown leather strap with a tang clasp.

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.