Rexha Gold

Alpina Alpiner4 Manfacture Flyback Chronograph

4460 

Koleksion

Alpiner

Mekanizmi

Automatik

Ngjyra e fushes

Argjend

Diametri

42.1 mm – 46 mm

Grupet e synuara

Zotërinj

Shpërndaje:
SKU: AL-760SB5AQ6B Kategorite: , ,

FUNCTIONS Hours, minutes, seconds, date, flyback

MOVEMENT Swiss Automatic Alpina al-760 in-house flyback chronograph movement. 25jewels.

DIAL Domed sunray silver with applied silver luminova indexes. Scratch-resistant sapphire crystal. Resistant at 10 ATM.

CASE 44mm brushed stainless steel. Stainless steel engraved caseback.

STRAP Polished stainless steel. Stainless steel deployment buckle clasp.

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.