Rexha Gold

Alpina AlpinerX Alive Horological Smartwatch

1794 

Koleksion

Smartwatch

Mekanizmi

Smartwatch

Ngjyra e fushes

Blu

Diametri

42.1 mm – 46 mm

Grupet e synuara

Zotërinj

Shpërndaje:
SKU: AL-284LNN5TAQ1 Kategorite: , ,

MOVEMENT MMT-284 quartz movement with power reserve at 7 days.

DIAL The clear blue dial is protected by a sapphire crystal, which is highly scratch resistant. There is also a two-way rotating steel lunette that can be used to measure time periods.

CASE Silver round case made of stainless steel. Covered with unscratchable sapphire.

STRAP Blue rubber strap with folding clasp.

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.