Rexha Gold

Alpina AlpinerX Smart Outdoors Freeride World Tour Special Edition

1140 

Koleksion

Smartwatch

Mekanizmi

Smartwatch

Ngjyra e fushes

Blu

Diametri

42.1 mm – 46 mm

Grupet e synuara

Zotërinj

Shpërndaje:
SKU: AL-283FWT5NAQ6 Kategorite: , ,

FUNCTIONS Always on-time (hours, minutes, day and date), worldtimer (second time zone), local time,activity tracking, get-active alerts, dynamic coach, heart rate monitoring (over ble connection), sleep monitoring, smart sleep alarms, notifications (calls & messages), uv indicator, altitude, compass, temperature, time recorder (stopwatch, timer, workouts), barometer

MOVEMENT AL-283 connected caliber. All connected functions operated by the crown. 2+ years battery life .

CASE Navy blue glass-fiber and stainless steel 2-part case. 360° bi-directional turning compass bezel. Diameter of 45 mm. Scratch-resistant and convex sapphire crystal.
Water-resistant up to 10 atm/100m/330ft. Engraved case-back .

DIAL Black dial with mat finishing, applied silver indexes with white luminous treatment. Black inner ring with white markers. Red hands with white luminous treatment. Digital screen .

STRAP Red rubber strap. Including an extra white & red strap produced from the 2020 fwt outdoor advertising canvas .

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.