Rexha Gold

Alpina Startimer Pilot Automatic

1590 

Koleksion

Startimer

Mekanizmi

Automatik

Ngjyra e fushes

Argjend

Diametri

42.1 mm – 46 mm

Grupet e synuara

Zotërinj

Shpërndaje:
SKU: AL-525S4S6 Kategorite: , ,

MOVEMENT Alpina AL-525 Swiss automatic movement with a 38-hour power reserve, which is set on 26 jewels.

DIAL A white dial protected by sapphire glass. The date of the days of the month located at 3 o’clock.

CASE A silver envelope cast in stainless steel. Luminescent coating covering the hands and indexes.

STRAP Black strap with white stitching manufactured from leather.

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.