Rexha Gold

ALPINA STARTIMER PILOT BIG DATE CHRONOGRAPH

1380 

Koleksion

Startimer

Mekanizmi

Quartz

Ngjyra e fushes

E zezë

Diametri

42.1 mm – 46 mm

Grupet e synuara

Zotërinj

Shpërndaje:
SKU: AL-372B4FBS6 Kategorite: , ,

MOVEMENT

Caliber: al-372
Jewels: 13
Winding: quartz
Battery life: 48 months
Functions: hours, minutes, seconds, big date, chronograph

CASE

Materials: stainless steel with black pvd coating
Crystal: scratch resistant sapphire crystal
Dial: matte black
Crown: screw-in
Water-resistance: 10 atm/100m/330ft
Diameter: 44mm
Bracelet width: 22/20mm
Strap: genuine leather

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.