Rexha Gold

ALPINERX ALIVE

1266 

Koleksion

AlpinerX

Mekanizmi

Smartwatch

Ngjyra e fushes

Blu

Diametri

42.1 mm – 46 mm

Grupet e synuara

Zotërinj

Shpërndaje:
SKU: AL-284LNRW5NAQ6 Kategorite: , ,

Functions

Always on-time (hours, minutes, day and date)
Worldtimer (second time zone)
Local time Chronograph (count up, count down, chrono split, chrono lap)
Heart rate monitoring
Heart rate notifications
Activity tracking
Get-active alerts
Sleep monitoring
Smart sleep alarms
Weather Breathing exercise
Messages review Notifications (calls, messages, emails)
Workout with GPS tracking (integrated GPS)
Hydration VO2 Max Cardio fitness index
Dynamic coach
Cloud backup & restore

Movement

AL-284 connected caliber.
Heart rate sensor provided by Philips Wearable Sensing.
Rechargeable battery & battery level indicator

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.