Rexha Gold

ART BLAKEY LIMITED EDITION

2700 

Koleksion

Artelier

Mekanizmi

Automatik

Ngjyra e fushes

Argjend

Diametri

34.1 mm – 38 mm

Grupet e synuara

Zotërinj

Shpërndaje:
SKU: 01 733 7762 4081-Set Kategorite: , ,
 • REFERENCE 01 733 7762 4081-Set
 • CASE Artelier, 38.00 mm, Stainless steel
 • MATERIAL Multi-piece stainless steel case
 • SIZE 38.00 mm
 • TOP GLASS Sapphire, domed on both sides, anti-reflective coating inside
 • CASE BACK Stainless steel, special engravings, screwed
 • OPERATING DEVICES Stainless steel crown
 • WATER RESISTANCE 3 bar
 • INTERHORN WIDTH 20 mm
 • MOVEMENT Automatic winding hour, minute, second
 • DIAL Silver
 • STRAP/BRACELET Leather
 • EXTRAS Special box, certificate, limited to 1000 pieces

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.