Rexha Gold

Boutique Collection Opal Necklace

1855 

Guri

Diamant, Gjysëm e çmuar

Ngjyra e gurit

E bardhë

Koleksion

Boutique

Materiali

Flori 750/000

Ngjyra

Rozë

Shpërndaje:
Kategorite: , ,

Varëse floriri nga Casato, pjesë e koleksionit Boutique. Punuar në mënyrë artizanale në flori Rose 18K, montuar me 3.62ct Opal të Bardhë si dhe 0.21ct Diamantë të Bardhë ngjyrë G, pastërti VS.

You may also like…

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.