Rexha Gold

Charms Pendant Necklace

1300 

Guri

Diamant

Ngjyra e gurit

E bardhë

Materiali

Flori 750/000

Shpërndaje:
Kategorite: ,

Varëse pjesë e koleksionit Charms, punuar në flori Rose 18K, montuar me 0.28ct Diamantë të Bardhë në formë Rrumbullake Brilante ngjyrë G, pastërti SI. Gjatësia 45cm (e ndryshueshme).

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.