Rexha Gold

Color Pendant Necklace

615 

Guri

Diamant, Gjysëm e çmuar

Ngjyra e gurit

E bardhë, Kuqe

Materiali

Flori 750/000

Clear
Shpërndaje:
Kategorite: ,

Varëse pjesë e koleksionit Color, punuar me dorë në flori të verdhë 18K. Montuar me një Tourmaline ngjyrë Cherry qendror 0.50ct në formë Ovale dhe 0.10ct Diamantë të Bardhë në formë Brilante ngjyrë G, Pastërti SI.

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.