Rexha Gold

Cuby Lucky Horn Titanium Bracelet

186 

Guri

Diamant, Gjysëm e çmuar

Ngjyra e gurit

E bardhë, E zezë

Materiali

Titan

Ngjyra

Gri

Nuk ka stok

Shpërndaje:
Kategorite: ,

Byzylyk Titani pjesë e koleksionit Cuby punuar me dorë në Kube Titanium Gri me finiturë Brush, zinxhir Titaniumi si dhe Gurë Natyral të Bardhë. Gjithashtu përfshin simbolin karakteristik të Bririt të Fatit në Titanium. Byzylykët e Mano J. gjithashtu kanë të montuar një Diamant të Zi 0.01ct si veçori identifikuese e brandit.

Masat Meshkuj

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.