Rexha Gold

Cuby Lucky Horn Titanium Bracelet

605 

Guri

Diamant

Ngjyra e gurit

E zezë

Materiali

Flori 375/000, Titan

Ngjyra

Gri, Rozë

Shpërndaje:
Kategorite: ,

Byzylyk Titani punuar në mënyrë artizanale në Kube Titanium Gri me finiturë Brush, zinxhir Titaniumi dhe Kube floriri Rose 9K. Përfshin në total 0.25ct Diamantë të Zinj në formë Brilante montuar në strukturë Titaniumi. Gjithashtu përfshin simbolin karakteristik të Bririt të Fatit në Titanium të pikturuar në Enamel të Kuq. Byzylykët e Mano J. gjithashtu kanë të montuar një Diamant të Zi 0.01ct si veçori identifikuese e brandit.

Masat Meshkuj

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.