Rexha Gold

Diamond Engagement Ring

5350 

Koleksion

Pranoj

Guri

Diamant

Ngjyra e gurit

E bardhë

Materiali

Flori 750/000

Ngjyra

E bardhë

Shpërndaje:
Kategorite: , ,

Unazë Fejese punuar në mënyrë artizanale në flori të bardhë 18kt, montuar me një Diamant Natyral qëndror 0.50ct ngjyrë F, pastërti VS në prerje Pear Shape si dhe 0.50ct Diamantë rrethues në prerje Brilante si dhe Pear Shape ngjyrë G, pastërti VS. Masa 14.

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.