Rexha Gold

Gain Titanium Ring

540 

Koleksion

Mano Gain

Materiali

Flori 750/000, Titan

Ngjyra

Gri, Rozë

Shpërndaje:
Kategorite: ,

Rreth martese i punuar me dorë. Unaza përfshin perimetrin e jashtëm në flori 18K Rose dhe pjesën e brendshme në Titanium Gri me finiturë Brush. Masa 24.

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.