Rexha Gold

Groumette Titanium Bracelet

275 

Guri

Diamant, Gurë me ngjyrë

Ngjyra e gurit

E zezë, Jeshile

Materiali

Flori 375/000, Titan

Ngjyra

Flori i kuq, Gri

Shpërndaje:
Kategorite: , ,

Byzylyk Titani punuar me dorë në Titanium Gri me finiturë mat në formën e zinxhirit Groumette dhe elemente floriri Rose 18K. Montuar me 0.06ct Tsavorite në formë Brilante. Byzylykët e Mano J. gjithashtu kanë të montuar një Diamant të Zi 0.01ct si veçori identifikuese e brandit.

Masat Meshkuj

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.