Rexha Gold

Loop Felxible Tennis Titanium Bracelet

1464 

Guri

Diamant

Ngjyra e gurit

E zezë

Materiali

Flori 750/000, Titan

Ngjyra

Gri, Rozë

Nuk ka stok

Shpërndaje:
Kategorite: ,

Byzylyk Titani punuar me dorë në Titanium me finiturë Brush dhe elementë floriri Rose 18K. Montuar me 3.41ct Diamantë të Zinj në formë Brilante. Byzylyku Tenis përmban një sustë fleksibël prej Titaniumi dhe Çeliku Inox, gjë që i mundëson të jetë po aq fleksibël sa dhe rezistent.

Masat Meshkuj

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.