Rexha Gold

Loop Felxible Titanium Bracelet

700 

Guri

Gurë me ngjyrë

Ngjyra e gurit

Blu

Materiali

Flori 375/000, Titan

Ngjyra

Gri, Rozë

Shpërndaje:
Kategorite: ,

Byzylyk Titani pjesë e koleksionit Loop, punuar me dorë në Titanium me finiturë Brush dhe flori Rose 9K. Montuar me 0.47ct Zafir Blu. Byzylyku përmban një sustë fleksibël prej Titaniumi dhe Çeliku Inox, gjë që i mundëson të jetë po aq fleksibël sa dhe rezistent. Byzylykët e Mano J. gjithashtu kanë të montuar një diamant të zi 0.01ct si veçori identifikuese e brandit

Masat Meshkuj

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.