Rexha Gold

Love Charm Double Round Ring

4420 

Guri

Diamant, Gjysëm e çmuar

Ngjyra e gurit

E bardhë, E zezë

Koleksion

Love Charm

Materiali

Flori 750/000

Ngjyra

Rozë

Shpërndaje:
Kategorite: ,

Unazë GioMio pjesë e koleksionit Love Charm, punuar me dorë në flori 18k rose me motive inspiruar nga tërfili. Montuar me 0.46ct Diamantë Brilant të Bardhë ngjyrë F, pastërti VS si dhe Mother of Pearl të Zi.

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.