Rexha Gold

Minimal Quadrata Titanium Ring

588 

Koleksion

Mano Minimal

Guri

Diamant

Ngjyra e gurit

E zezë

Materiali

Flori 750/000, Titan

Ngjyra

Gri, Rozë

Shpërndaje:
Kategorite: ,

Unazë Titani pjesë e koleksionit Minimal. Punuar me dorë në Titanium me finiturë Brush dhe flori Rose 18K. Montuar me 0.25ct Diamantë të Zinj në prerje Brilante në montaturë Pavè. Produktet e Mano J. gjithashtu kanë të montuar një Diamant të Zi 0.01ct si veçori identifikuese e brandit.

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.