Rexha Gold

Minimal Schiava Titanium Bracelet

795 

Guri

Diamant

Ngjyra e gurit

E zezë

Materiali

Flori 750/000, Titan

Ngjyra

Gri, Rozë

Shpërndaje:
Kategorite: ,

Byzylyk Titani pjesë e koleksionit Schiava, punuar në mënyrë artizanale në Titanium me finiturë Brush si dhe elementë floriri Rose 18K. Montuar me 0.31ct Diamantë të Zinj në formë Brilante. Ai përfshin një strukturë solide Titaniumi çka i jep fortësinë dhe qëndrueshmërinë karakteristike. Byzylykët e Mano J. gjithashtu kanë të montuar një Diamant të Zi 0.01ct si veçori identifikuese e brandit.

Masat Meshkuj

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.