Rexha Gold

Minimal Simbiosi Titanium Bracelet

810 

Guri

Diamant

Ngjyra e gurit

E zezë

Materiali

Flori 375/000, Flori 750/000, Titan

Ngjyra

Gri, Rozë

Shpërndaje:
Kategorite: ,

Byzylyk Titaniumi punuar në mënyrë artizanale në Titanium me finiturë Brush me elemente floriri Rose 9K dhe 18K të inkorporuar në design. Përfshin në total 0.42ct Diamantë të Zinj në formë Brilante të kapur në strukturën e pllakës së Titaniumit. Byzylykët e Mano J. gjithashtu kanë të montuar një Diamant të Zi 0.01ct si veçori identifikuese e brandit.

Masat Meshkuj

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.