Rexha Gold

Puzzle Medium Pendant

5400 

Guri

Diamant, Gjysëm e çmuar

Ngjyra e gurit

E bardhë, Multikolor

Koleksion

Puzzle

Materiali

Flori 750/000

Ngjyra

Rozë

Pjesë të ndryshueshme

3

Nuk ka stok

Shpërndaje:
Kategorite: , , ,

Vëthe Mattioli, pjesë e koleksionit Puzzle Medium. Punuar me dorë në flori Rose 18K, montuar me Diamantë të Bardhë si dhe pjesët Puzzle në Enamel dhe Mother of Pearl.

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.