Rexha Gold

Puzzle Safari Medium Earrings

8100 

Guri

Diamant, Gjysëm e çmuar

Ngjyra e gurit

E bardhë, Multikolor

Koleksion

Puzzle Safari

Materiali

Flori 750/000

Ngjyra

Rozë

Pjesë të ndryshueshme

3

Shpërndaje:
Kategorite: , , ,

Vëthë Mattioli, pjesë e koleksionit Puzzle Safari Medium. Punuar në mënyrë artizanale në flori Rose 18K, montuar me Diamantë të Bardhë, Enamel të Zi si dhe Mother of Pearl.

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.