Rexha Gold

Serpenti Groumette Titan Bracelet

1480 

Guri

Diamant

Ngjyra e gurit

Shampanjë

Materiali

Flori 750/000, Titan

Ngjyra

Flori i kuq, Gri

Shpërndaje:
Kategorite: , ,

Byzylyk Meshkujsh në Titanium pjesë e koleksionit Serpenti. Punuar me dorë në Titanium natyral Gri dhe flori Rose 18K. Hallkat e byzylykut mbahen së bashku nga një suste Titani dhe Çeliku rezistente ndaj goditjeve. Montuar me 0.27ct Diamantë Shampanjë. Gjerësia 8mm. Masa Medium.

Masat Meshkuj

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.