Rexha Gold

Swing Diamond Ring

1752 

Guri

Diamant

Ngjyra e gurit

E bardhë

Koleksion

Swing

Materiali

Flori 750/000

Ngjyra

Flori i kuq

Shpërndaje:
Kategorite: , ,

Unazë pjesë e koleksionit Swing. Punuar në mënyrë artizanale në flori Rose Gold 18K. Montuar me një Diamant të bardhë Qenndror 0.10ct në prerje Emerald ngjyrë F, pastërti VS si dhe Diamantë Shoqërues të Bardhë të montuar në formën e nje Halo 0.23ct ngjyrë F, pastërti VS.

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.