Rexha Gold

Pepsi Tennis Bracelet

7000 

Guri

Diamant, Gurë me ngjyrë

Ngjyra e gurit

Blu, E bardhë, E zezë

Materiali

Flori 750/000

Ngjyra

E bardhë

Shpërndaje:
Kategorite: ,

Byzylyk Tenis “Batman” punuar në mënyrë artizanale në flori të bardhë 18K. Montuar me 3.63ct Zafirë ngjyrë Blu, 3.34ct Diamantë të Zi dhe 0.10ct Diamantë të Bardhë në prerje Brilante ngjyrë G, pastërti SI. Masa 19cm (E ndryshueshme).

Masat Meshkuj

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.