Rexha Gold

Tennis Bracelet

3040 

Guri

Gjysëm e çmuar

Ngjyra e gurit

Lejla

Materiali

Flori 750/000

Shpërndaje:
Kategorite: ,

Byzylyk Tennis, punuar me dorë në flori Rose 18K me detaje në flori të zi, montuar me 1.87ct Ametist. Masa 18cm (E ndryshueshme).

Masat Femra

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.