Rexha Gold

Tennis Fantasy Bracelet

6140 

Guri

Diamant, Gurë me ngjyrë

Ngjyra e gurit

E bardhë, Kuqe

Materiali

Flori 750/000

Ngjyra

Rozë

Shpërndaje:
Kategorite: ,

Byzylyk Tennis punuar me dorë në flori Rose 18K, montuar me 5.19ct Rubin në formë Ovale 4×3 (mm) dhe 0.71ct Diamantë të Bardhë në prerje Brilante ngjyrë F, pastërti VS. Masa 17.5cm (E ndryshueshme).

Masat Femra

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.