Rexha Gold

Yin Yang Hoops

6265 

Koleksion

Yin-Yang

Materiali

Flori 750/000, Titan

Ngjyra

Çokollatë, Rozë, E bardhë

Pjesë të ndryshueshme

3

Shpërndaje:
Kategorite: , , ,

Vëthë Mattioli, pjesë e koleksionit Yin Yang, punuar me dorë në flori Rose dhe të Bardhë, shoqëruar me pjesët e ndërrueshme në Titanium Çokollatë.

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.