Rexha Gold

Yin Yang Ring

9865 

Guri

Diamant

Ngjyra e gurit

Kafe

Koleksion

Yin-Yang

Materiali

Flori 750/000, Titan

Ngjyra

Çokollatë, Rozë

Pjesë të ndryshueshme

3

Shpërndaje:
Kategorite: , , ,

Unazë Mattioli, pjesë e koleksionit Yin Yang. Punuar me dorë në flori Rose 18K dhe Diamantë Shampanjë, shoqëruar me një pjesë të ndërrueshmë Titaniumi Çokollatë.

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.