Rexha Gold

Swing Half Eternity Diamond Ring

2508 

Guri

Diamant

Ngjyra e gurit

E bardhë

Koleksion

Swing

Materiali

Flori 750/000

Ngjyra

E bardhë

Shpërndaje:
Kategorite: , ,

Unazë Gjysëm-Eternity pjesë e koleksionit Swing. Punuar në flori Rose Gold 18K në mënyrë artizanale. Montuar me 0.46ct Diamantë të Bardhë në prerje Marquise ngjyrë F, pastërti VS.

Dërgesa

Rexha Gold ofron një proces të lehtë dhe të pamundimshëm të transportit të produkteve. Skuadra jonë e logjistikës ka për detyrë të sjellë bizhuteritë tuaja në kohën e duhur, megjithatë në çdo rast vonesash të paparashikuara ju mbeteni të informuar. Çdo produkt I blerë online nëpërmjet Rexha Gold përfiton transportin falas brenda Shqipërisë. Dërgesat internacionale mund të kenë kosto të veçanta, ndaj jeni të lutur të na kontaktoni për informacione më të detajuara. Produkti do të niset brenda 20 ditëve kalendarike nga data e konfirmimit të blerjes. Për çdo pyetje jeni të mirëpritur të na kontaktoni.